Alanya pazarlarına çözüm masası kuruluyor

Alanya Belediyesi’nin sorunlarını dinleyen ve bu sorunları ilgili müdürlüklere aktararak hızlı bir şekilde çözüme kavuşturan Çözüm Masası ekibi, pazarlara ‘Çözüm Burada’ standı kurarak pazarcıların ve vatandaşların şikâyetlerini dinliyor. Vatandaşları tek tek dinleyen Çözüm Masası ekibi, gelen şikâyetleri değerlendirerek anında ilgili müdürlüklere iletiyor.

İlk olarak geçtiğimiz hafta Cuma Pazarı’nda başlayan proje, bu hafta Oba Mahallesi Pazartesi Pazarı’nda devam etti. Çözüm Masası ekibi, vatandaşlardan gelen şikâyetleri ilgili müdürlüğe yönlendirilerek çözüm arıyor ve işlemin sonucundan vatandaşlar aranarak bilgi veriliyor. Çözüm Burada ekibi ayrıca Pazar bölgesindeki misafirlerine de küçük hediyeler dağıttı. Pazarda kaybolan bir kız çocuğu ise Çözüm Burada ekibi tarafından misafir edilirken Zabıta Ekipleri ile koordine oluşturularak annesine teslim edildi.

Bir önceki yazımız olan Patronunu öldüren zanlı kaçarken kameralara yakalandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir