İşitme Engelliler Futbol Milli Takımı Vali’ye ziyaret etti

Milli Takımın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Vali Münir Karaloğlu: “Milli Takımlarımızın Olimpiyatlarda, Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında ülkemizi temsil etmesi ve başarı getirmesi çok gurur vericidir. Hem Avrupa hem Dünya hem de Olimpiyat Şampiyonu olan İşitme Engelli Futbol Milli Takımımızı gönülden tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

29 Ekim’de oynayacakları İngiltere ile oynayacakları maçta Cumhuriyet Bayramı coşkusuyla Millilerin galibiyet getireceğine inandığını belirten Vali Karaloğlu: “İnşallah ücretsiz olarak giriş yapılacak bu maçta Antalyalı vatandaşlarımız da 33.000 kişilik Antalya Stadyumumuzu doldurarak bu coşkuya ortak olacak. Bende ilin Valisi olarak sizin yanınızdayım” dedi.

2015 yılında Almanya’da Avrupa Şampiyonu, 2016 yılında İtalya’da dünya şampiyonu ve 2017 yılında da Samsun’da düzenlenen olimpiyatlarda olimpiyat şampiyonu olan İşitme Engelliler Erkek Futbol Milli Takımı 2019 Avrupa Şampiyonası’nda da ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini belirtti.

Bir önceki yazımız olan Korkuteli Kurumlararası Voleybol Turnuvası sona erdi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir