Tütüncü çocuklarla şenlendi

Kepez Belediyesi’nin 6 noktada düzenlediği 23 Nisan Çocuk Şenlikleri, Kepezpark Varsak’daki Masal Parkı’nda devam etti. Yaklaşık 2 bin çocuk ve velisinin katıldığı şenliklerde balon oyun grupları ile macera küpü, yüz boyama, balon dağıtımı, çeşitli film kahramanı kostümlü bando ekibi, palyaçolar ve tahta bacak gösterisi vardı. Çocuklara meyve suyu, su, kek gibi ikramların yapıldığı şenliklerde, çocuk şarkılarının seslendirildiği konserler de düzenlendi.

Son şenlik Gülveren’de

Altıncı ve son şenlik, Gülveren Mahallesi’ndeki Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’nda ve saat 13.00’de yapılacak. Kepezli 10 binlerce çocuk, 2017 yılını, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftasında eğlendikleri bir dönem olarak hatırlayacak.

Çocuk projelerine devam

Antalya’nın ilk masal parkında düzenlenen şenliğe katılan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, hem coşkulu çocuklar, hem de velilerin sevgi gösterisiyle karşılandı. Kepez Belediyesi olarak çocuklara çok önem verdiklerini ve çocuk ile gençliğe yönelik projelerin devam edeceğini anlatan Tütüncü, “Bu güzellileri burada yaşatmaya devam edeceğiz. Siz çocukları çok seviyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Kıraç Antalyalılarla buluştu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir