Tütüncü hemşehrilerini yalnız bırakmıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, meclis üyesi Serhat Demir ile birlikte Kepez Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Ardından Kepez Muhtarlar Derneği Başkanı Feyzullah Saraçoğlu ve belediye bürokratlarıyla birlikte mahalle gezilerine katılan Tütüncü, vatandaşlardan dilek ve temennileri öğrendi.

İftarını vatandaşla yapıyor

2 mahallede düzenlenen iftar yemeklerine katılan Tütüncü, orucunu vatandaşlar ile aynı masada açtı. Sonraki mahallede de duaya katılan Tütüncü, yaptığı konuşmalarda, Ramazan aylarında hep hemşehrileriyle birlikte olduğunu hatırlattı. İftar alanlarında kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri de geri çevirmeyen Tütüncü, akıllı telefonlarla özçekimleri de kendisi yaptı.

Burdurluların gecesine katıldı

Teravih namazını kıldığı camide ramazan şerbeti ikramında bulunan Tütüncü, programını Kepez Belediyesi Ramazan Şenlik Alanı’nda sonlandırdı. Hasan Doğan Stadı’ndaki alanda Antalya Burdurlular Sosyal Yardım ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği geceye katılan Tütüncü, her yıl Burdurluların düzenlediği hemşehri gecelerine katıldığını vurguladı. Tütüncü, Antalya’da yaşayan Burdurlulara her zaman belediyesinin kapısını açık olduğunu söyledi. Gecenin sonunda dernek başkanı Celal Hatipoğlu, Tütüncü ve yardımcısı Mustafa Özsoy’a desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Bir önceki yazımız olan Ramazan ayında ağız ve diş bakımı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir