Yakalanacağını anlayınca çaldığı telefonu poşete koyup klozete attı

Şahsın ifadesi doğrultusunda çaldığı telefon poşete sarılı şekilde klozetin içinde bulundu.

Olay, saat 12.00 sırasında Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi H Blok Polikliniklerde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Aygün Hamidova isimli doktor, masa üzerine bıraktığı cep telefonun kaybolduğunu görünce durumu hemen hastane güvenliğine bildirdi. Serviste kamera kayıtlarını inceleyen güvenlik görevlileri, şüphelinin eşkalini belirledi. Güvenlik görevlileri şüphelinin son olarak B Blok’ta görüldüğünü belirleyince alarma geçti. Bu blokta elektronöromiyografi bölümünde bir doktorun da çantasının çalınmaya teşebbüs edildiği ihbarı üzerine arama başlatıldı.

Çalışmalarda şüphelinin son olarak erkek tuvaletine girdiği belirlendi. Tuvaletten çıkarılan şüpheli güvenlik noktasına alındı ve polis ekiplerine haber verildi. Erdal Y. (46) Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. Polisler Erdal Y.’nin ifadesi doğrultusunda çaldığı telefonu poşete sarılı şekilde klozetin içinde buldu. Zanlı ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Bir önceki yazımız olan ‘Uğrak Kadınlar Plajı’ sezona hazırlanıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir